Ağustos Böceği Kimdir

Ağustos Böceğinin Güncesi'ni okuyoruz, takip ediyoruz da "Acaba kimdir bu Ağustos Böceği merak ediyoruz ..." diyenler için bu sayfayı hazırlama gereği duydum.


İsmim Eda ... Bir Yengeç kadınıyım ... Tipik bir yengeç burcunun tüm özelliklerini taşırım ... İstanbul'da yaşayan kalabalık bir göçmen ailenin kızıyım ... Çocukluğum, ilk gençlik yıllarım İstanbul'da ailemin yanında geçti. Şu anda, üniversite öğrencisi olarak geldiğim Ankara'da yaşamıma çekirdek ailemle devam ediyorum.

Yaşamımı sürdürmek için hem okuyor hem de çalışıyorum ... İşim araştırma yapmak... Hayatımı bu blog üzerinden kazanmıyorum ... Bu blog sadece hayatımdan güzel anıları ve deneyimlerimi paylaştığım, bazen dertleştiğim bir günlük sadece ...

Minik kuşum Bulut'u, fotoğraf makinemi, müziğin her türlüsünü, denizi, kitaplarımı, sadeliği, beyazı, gülmeyi, çalışmayı, yemek yapmayı, tattırmayı, misafir ağırlamayı, doğallığı ve tabi ki bol bol gezmeyi severim ... Beni üzen, sıkıntı veren her şeyi hayatımın dışında tutmaya özen gösteririm. 

Gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi, denemeyi, yanılmayı, yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi seviyorum. Biriktirdiğim güzel anıları, mutfak deneyimlerimi, deneyip beğendiklerimi, gezip gördüklerimi, okuyup sevdiklerimi, bende iz bırakanları paylaşmak için bu blogdayım ...  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...